O nas

Kancelaria adwokacka adwokat Beaty Zawadzkiej-Kowalczyk z siedzibą w Tczewie w województwie pomorskim  świadczy szeroki zakres usług prawnych na rzecz Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Udzielamy porad prawnych, podejmujemy się reprezentacji Klientów w sądach powszechnych, przed organami ścigania, organami administracji państwowej i samorządowej oraz innymi instytucjami. Uczestniczymy też w sprawach o podział majątku. Jesteśmy rzetelną i renomowaną firmą z tradycjami.

Możemy pochwalić się wieloma sukcesami, nawet w pozornie beznadziejnych sprawach. Nasza skuteczność wynika z szerokiej, ugruntowanej praktyką wiedzy oraz posługiwania się metodami prawniczymi znanymi tylko najlepszym. Wszystko przebiega w profesjonalnej, komfortowej atmosferze. Gwarantujemy Państwu anonimowość i bezpieczeństwo na każdym etapie naszej współpracy.

Angażujemy się w każdy przypadek i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, z dużą dozą uprzejmości. Staramy się, dokładnie tłumaczyć i podawać do wiadomości naszego Klienta każdą czynność prawna, jaką wykonujemy. Najważniejsze dla naszej kancelarii adwokackiej jest Państwa zadowolenie i wewnętrzny spokój.

wnętrze gabinetu

Temida

 

Starter