Adwokat w Tczewie – o nas

Kancelaria adwokacka adwokat Beaty Zawadzkiej-Kowalczyk z siedzibą w Tczewie w województwie pomorskim  świadczy szeroki zakres usług prawnych na rzecz Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Udzielamy porad prawnych, podejmujemy się reprezentacji Klientów w sądach powszechnych, przed organami ścigania, organami administracji państwowej i samorządowej oraz innymi instytucjami. Uczestniczymy w sprawach o podział majątku , rozwodach. Jesteśmy rzetelną i renomowaną firmą z tradycjami.

Rzetelna pomoc prawna

Możemy pochwalić się wieloma sukcesami, nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Nasza skuteczność wynika z szerokiej, ugruntowanej praktyką wiedzy oraz posługiwania się metodami prawniczymi znanymi tylko najlepszym. Współpraca z kancelarią zawsze przebiega w profesjonalnej, komfortowej atmosferze. Nasi adwokaci gwarantują Państwu anonimowość i bezpieczeństwo na każdym jej etapie.

Angażujemy się w każdy przypadek i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, z dużą dozą uprzejmości. Stawiamy na przejrzystość i sprawną komunikację w obie strony. Staramy się dokładnie tłumaczyć i podawać do wiadomości naszego Klienta każdą czynność prawna, jaką wykonujemy, oczekując w zamian szczerości i zawierzenia naszym działaniom. Najważniejsze dla naszej kancelarii adwokackiej  jest Państwa zadowolenie i wewnętrzny spokój.

wnętrze gabinetu

Temida

 

Starter